Kobieta niezależna, czyli TY!

Witaj w gronie nietuzinkowych, wymagających kobiet! To właśnie dla Ciebie Kamila Rowińska napisała książkę „Kobieta niezależna”.

Prawdopodobnie gdzieś głęboko w Tobie ukryte jest pragnienie realizowania się w biznesie. Jeśli się nie mylę – jesteś też osobą, która bardzo wysoko ceni sobie niezależność. Na samą myśl, że ktoś miałby Tobą zarządzać czy decydować o ważnych dla Ciebie sprawach – czujesz ogromny dyskomfort.

Dzięki niezależności możesz się rozwijać, możesz realizować swoje pasje. Możesz kochać swoją rodzinę najbardziej na świecie i emanować szczęściem, które jest w Tobie. Dzięki niezależności, biznesowi i mądrym podejściem do finansów możesz zapewnić sobie i swojej rodzinie spokój.

Nie możesz? Hm, dobrze, że nie słyszy tego Kamila Rowińska 🙂 Przeczytaj, co pisze:

Zasługujesz na sukces i bogactwo! Wiele razy, gdy spotykam kobiety i rozmawiamy o sukcesach, pieniądzach i bogactwie, część z nich, przecierając oczy ze zdumienia, dziwi się, z jaką łatwością przychodzi mi stwierdzenie, że sukces i bogactwo są dobre!

Część z nich została wychowana w rodzinach, w których o ludziach zamożnych mówi się źle i z pogardą.
Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się nad tym, czy to faktycznie jest prawda? Czy fakt, że ktoś zarobił znaczą ilość pieniędzy, naprawdę oznacza, że jest oszustem? Złodziejem? Człowiekiem „pustym”, za którym nie stoją żadne inne wartości, tylko chciwość i próżność? Owszem, znam wielu ludzi, którzy posiadają dużo pieniędzy, a ich „wielkość” można dostrzec jedynie wtedy, gdy staną na swoich portfelach. Znam też jednak wielu ludzi, którzy nie zarabiają więcej niż średnią krajową i potrafią być równie przykrzy, wyniośli, płytcy i próżni. Potrafią oszukiwać, kraść i wykorzystywać innych do swoich celów.

To nie ilość pieniędzy, jaką posiadasz, decyduje o tym, jaka jesteś, ale twoje wartości! Pieniądze jedynie mogą bardziej wyeksponować to, kim już jesteś. Jeśli jesteś szlachetną kobietą, to z dużą ilością pieniędzy będziesz po prostu zamożną, szlachetną kobietą. Jeśli jesteś złośliwą zołzą, to z dużą ilością pieniędzy będziesz po prostu zamożną, złośliwą zołzą. Pieniądze jedynie to wyeksponują!

Kamila Rowińska w książce „Kobieta niezależna”

  • Kobieta niezaleznaprzekonuje (jeśli jeszcze miewasz jakieś wątpliwości), że bogactwo jest dobre i daje Ci większą wolność wyboru;
  • utwierdza w przekonaniu, że musisz być odpowiedzialna za swoje finanse;
  • pomaga wzmocnić Twój charakter poprzez postawę asertywną, stanowczą, zdyscyplinowaną;
  • uczy zarządzać budżetem domowym.

Ale to nie wszystko. Kamila nie byłaby sobą, gdyby nie udzieliła Ci garści praktycznych wskazówek, które ułatwią Twoje codzienne życie. Dzięki tej pozycji dowiesz się także:

  • jak lepiej zorganizować swoje domowe zajęcia i nauczyć się je delegować lub upraszczać – po to, żebyś miała więcej czasu na budowanie własnej niezależności;
  • jak dbać o własne kompetencje i w jaki sposób wybierać książki i szkolenia dla siebie – dzięki czemu szybciej osiągniesz swoje biznesowe cele;
  • jak rozdzielić finanse własne od firmowych i jak zadbać o prostotę i jasność w gospodarowaniu budżetem firmy.

Jeśli tylko należysz do grona tych kobiet, które:

  • noszą w sobie marzenie o niezależności albo
  • jeśli już czujesz się niezależna, ale gdzieś tam w Tobie „pika” jakieś poczucie winy, albo
  • nie do końca potrafisz połączyć swoje życie rodzinne z biznesowym –

sięgnij po „Kobietę niezależną”!

Nie jesteś przekonana? W takim razie… przynajmniej przejrzyj darmowy fragment.

Więcej motywujących i przydatnych poradników znajdziesz na stronie ebooki.

Wybrane dla Ciebie...