Ekspresowe wiosenne porządki

Przepis Jana Niezbędnego na…
Ekspresowe wiosenne porządki

W dzisiejszym zabieganiu brakuje czasu na gruntowne porządki. Gruntowne, czyli takie, które trwają całą sobotę
i wymagają odpoczynku przez całą niedzielę. Ale czy rzeczywiście trzeba poświęcać aż tyle czasu i energii, aby w domu zapanowały czystość i wiosenna świeżość? Z innowacyjnymi ściereczkami nasączanymi Jana Niezbędnego porządki już zawsze będą czystą –  i ekspresową – przyjemnością!

Ekspresowe porzadki wiosenne

Ściereczki nasączane to najlepszy sposób na skuteczne i wygodne usunięcie kurzu i brudu na dłużej. Kurz wycierany na sucho wznosi się i rozprzestrzenia w powietrzu, zabierając w podniebną podróż również znajdujące się w nim roztocza. Dlatego używając delikatnych ściereczek nasączanych specjalnymi środkami, nie tylko zapewniamy sobie komfort użytkowania i natychmiastową świeżość w mieszkaniu, ale również dbamy o domowników – alergików.

Jan Niezbędny oferuje szeroką gamę ściereczek nasączanych przeznaczonych do różnego rodzaju powierzchni, które doskonale czyszcząc pozostawiają w mieszkaniu delikatny, świeży zapach. Znajdziemy wśród nich ściereczki antybakteryjne do mycia
i szybkiej dezynfekcji różnych miejsc w łazience, ubikacji i kuchni, w tym także powierzchni mających kontakt z żywnością.

Z kolei specjalna formuła ściereczek nasączanych do kuchni doskonale rozpuszcza i usuwa tłuszcz oraz brud z trudnych do wyczyszczenia miejsc, takich jak kuchenka, płyta ceramiczna czy okap.

W ofercie są również niepozostawiające smug ściereczki nasączane do luster i szkła, pielęgnacyjne ściereczki nasączane do mebli z woskiem pszczelim, duże ściereczki nasączane do każdego rodzaju podłogi, a także ściereczki nasączane do łazienki z formułą skutecznie usuwającą osad, brud i kamień z wanny, umywalki i armatury.

Możemy również wybrać ściereczki nasączane uniwersalne, które są doskonałe do sprzątania w całym domu – salonie, kuchni czy łazience.

sciereczki 1 sciereczki 2 sciereczki 3

Wybrane dla Ciebie...